Sportsko-rekreativne igre za osobe s invaliditetom

Sportsko-rekreativne igre za osobe s invaliditetom održane su u Poreču od 26-28.11. Športski savez osoba s invaliditetom Bjelovarsko-bilogorske županije nastupio je sa ukupno 38 natjecateljica i natjecatelja u 4 sportske discipline: viseća kuglana, pikado, kuglanje na stazi i boćanje ( u šahu i paraboćanju nismo imali predstavnika).

Unatoč dvogodišnjoj pauzi dobre pripreme i cjelogodišnji treninzi donijeli su sportašima BBŽ novi uspjeh. Po peti puta za redom uspjeli smo ekipno osvojiti prvo mjesto, te zasluženo osvojiti titulu državnih prvaka u neparaolimpijskim sportovima.

Osim prijelaznog pehara HPO-a  ukupno smo osvojili 7 pehara i 44 medalje što nam je donijelo 41 bod i ukupno 1. mjesto.

Ekipno žene 2. mjesto u visećoj kuglani (ŠSOSI BBŽ-Daruvar, Kolouh, Bašek, Laslo, Pahoki, Cerovečki),  3. mjesto u visećoj kuglani (ŠSOSI BBŽ- Uremović, Šostarec, Brkić, Crnković, Petak) i 4. mjesto u visećoj kuglani (ŠSOSI BBŽ-Bjelovar- Šorša, Bajs, Hartl, Petrlik, Zec)

Viseća kuglana CP – Vesna Cerovečki 1. mjesto, Marija Laslo 2.mjesto, Vlasta Kolouh 3. mjesto

Viseća kuglana kolica- Vlasta Kolouh 2. mjesto

Viseća kuglana pojedinačno žene – Vlasta Brkić 2. mjesto

ekipno žene 2. mjesto u elektronskom pikadu (ŠSOSI BBŽ-Šorša, Hartl, Pahoki, Bajs), 3. mjesto u elektronskom pikadu (ŠSOSI BBŽ-Bjelovar – Kolouh, Brkić, Šostarec, Uremović) i 4. mjesto u elektronskom pikadu (ŠSOSI BBŽ-Daruvar- Bašek, Crnković, Petrlik, Petak)

Elektronski pikado- CP, Marija Laslo 1. mjesto, Vesna Cerovečki 2. mjesto

Elektronski pikado-kolica, Vlasta Kolouh 1. mjesto

Ekipno muški 2. mjesto u elektronskom pikadu ( ŠSOSI BBŽ-Kolouh, Pilizzari, Slivar, Pahoki), 3. mjesto u elektronskom pikadu (ŠSOSI BBŽ-Daruvar-Marić, Zailac, Mlinar i Draksler)