Međužupanijska natjecanja u 2016. godini

Nastupila je ekipa u sastavu Vesna Cerovečki, Marija Petak, Ana Sinek , Ivica Mlinar i Dragan Rajfek u sportskim disciplinama visećoj kuglani, pikadu i krugovi. ekipa u pikadu osvojila je 3. mjesto u sastavu Ana Sinek , Ivica Mlinar i Dragan Rajfek
13.05.2016. godine u SISKU održani su XVI Sportski susreti osoba s tjelesnim invaliditetom Hrvatske. Natjecalo se u sportskim disciplinama viseća kuglana, pikado, šah i belot. -u belotu ekipno 1. Mjesto osvojili su Dobrivoj Vrbetić i Mirjana Pahoki , -u visećoj kuglani ekipno 3. Mjesto osvojili su Vladimir Litera, Marija Laslo, Vlasta Brkić i Verica Crnković.

05.2016. godine u ZAGREBU na Jarunu na 3. Memorijalu Marije Topić članovi Udruge invalida rada Daruvar –sudjelovali su u pojedinačno natjecanju između 15 UIR-a iz cijeleHrvatske. Naša ekipa u sastavu od devet članova Vesna Cerovečki, Mirjana Pahoki, Vlasta Kolouh, Ana Sinek ,Davor Draksler, Nikola Horvatin, Vladimir Litera, Stjepan Pahoki i Oto Kolouh nastupila je u sedam sportova u pojedinačnom natjecanju kuglanje na stazi, elektronski pikado, šah, stolni tenis, viseća kuglana, nabaci krug i belotu te su osvojili:
– u kuglanju na stazi 2. mjesto osvojio je Davor Draksler – u šahu 3. mjesto Nikola Horvatin – u pikadu 1. mjesto Ana Sinek i 3. mjesto osvojio je Oto Kolouh – u belotu 3. Mjesto Vlasta Kolouh i Mirjana Pahoki